Про це Наталія Сербин написала на своїй сторінці у Фейсбук.
"Пам'ятник Небесній сотні вирішили встановити на фасаді лівого крила будівлі обласної державної адміністрації. Тому що влада вирішила, що це місце дуже важливе і асоціюється у громади міста з Революцією Гідності. Хочу пригадати владі, що люди до цієї будівлі прийшли аж ніяк не з добра, а тому що деякі чиновники сиділи і думали, що студенти вирішили просто пари зірвати. Поки їм не постукали в двері…
Тому не говорячи про те, що за рік часу влада так і не спромоглася поставити пам'ятник Небесній сотні, то зараз вони вирішили себе прикрити Героями", – написала активістка.
Допис by Nataliya Serbyn.