З собою хлопець мав чужу банківську картку та 20 тисяч гривень.
Згодом з’ясувалося, що затриманий вкрав картку випадкового чоловіка, з яким його та ще двох франківців звело спільне застілля. Довірливий потерпілий посилав своїх нових знайомих купувати спиртне, і навіть довірив їм свій PIN-код. Останні ж скористалися нагодою обікрасти чоловіка, пише Галка.
Цікаво, що заява про зникнення картки поступила у поліцію вже після того, як патрульні затримали крадія.
Затриманий уже двічі був судимий.