fbpx

Підприємствам та установам необхідно щомісяця подавати звіт про працівників, які перебувають на військовій службі

Суспільство 09:26, 27.03, 2015

Департамент соціальної політики повідомляє, що постановою Кабінету Міністрів України затверджено Порядок виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період.

Цей порядок визначає механізм виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті. 

Відповідно, бюджетні кошти спрямовуються на компенсацію витрат на виплату середнього заробітку працівникам, які працювали на підприємствах, в установах, організаціях під час призову на військову службу, не більше одного року.

Директор Департаменту соціальної політики Олександра Заклинська повідомляє, що для виплати компенсації підприємствам, установам або організаціям необхідно щомісяця до 15 числа подавати до Департаменту (вул. Грушевського, 29, каб. No8) звіт про фактичні витрати на виплату середнього заробітку працівникам, погоджений міським військовим комісаріатом, який здійснював призов працівника на військову службу, в частині підтвердження призову та проходження військової служби.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: