fbpx

Підприємство заборгувало державі за охорону майже 417 тисяч гривень

Економіка 14:58, 11.08, 2015

За сприяння прокуратури Івано-Франківської області виконано судове рішення щодо стягнення на користь держави коштів в сумі 416 864,49 гривень.

Так, прокуратура Івано-Франківська виявила, що в 2013 році між державним підприємством та одним із товариств було укладено договір на його охорону з метою відвернення посягань, збереження фізичного стану об’єкта та припинення несанкціонованого доступу третіх осіб. Однак, всупереч умовам укладеного договору, товариство за отримані послуги з охорони розрахувалось частково, внаслідок чого утворився борг. Прокуратура стала на захист державного підприємства та звернулась в його інтересах до суду.
Рішенням господарського суду Івано-Франківської області в дохід держави стягнуто суму заборгованості, позовні вимоги прокурора задоволено. Вказане рішення було предметом перегляду в апеляційному та касаційному порядку за скаргами боржника, якому відмовлено в їх задоволенні.
За втручання прокуратури Івано-Франківської області рішення про стягнення заборгованості в сумі понад 400 тисяч гривень виконано в повному обсязі, державному підприємству повернуто борг за здійснення охорони об’єкта.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: