За словами заявниці, до магазину зайшла невідома жінка з чоловіком. Під приводом покупки жінка почала приміряти хутряні безрукавки. Не підібравши товару, вони пішли з магазину. Коли ж продавчиня почала розкладати товар на місця, виявила відсутність однієї безрукавки.
Працівники поліції, які невідкладно прибули на виклик, переглянули запис з камери відеоспостереження і, встановивши підозрюваних осіб, розпочали оперативно-розшукові заходи, в результаті яких того ж дня їх затримали. Ними виявилися 53-річний чоловік та його 30-річна дружина, мешканці Львівської області.
Вони надали пояснення та зізналися у скоєному.
За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Проводиться слідство.