Про це повідомив Володимир Гаврилаш, заступник начальника Івано-Франківського відділу поліції ГУ НП в Івано-Франківській області, на оперативній нараді у міського голови.
Камери відеоспостережння зафіксували, як подружня пара приблизно о 17-ій годині прогулювалася сквером, оглядали територію, а через кілька годин чоловік уже намагався демонтувати підсвічники з могил.
"Особи встановленні, це місцеві жителі з району "Пасічна", вони уже неодноразово притягувалися до відповідальності за крадіжки", – повідомив Гаврилаш.
Нагадаємо, про те, що в Меморіальному сквері понищили могили Героїв АТО, на своїй сторінці у Фейсбук повідомив активіст Михайло Бойчук. Злодії пробували відкрутити мармурові підсвічники і відламали з них хрестики.
Протягом минулого тижня в Івано-Франківську складено 61 протокол про кримінальні правопорушення.
Також на вулиці Галицькій були затримані особи, які викрали ліхтарі, вмонтовані у бруківці.
Зараз у місті розпочинаються операції "Ялинка" і "Петарда". Мешканців міста просять інформувати про місця продажу продукції.