fbpx

Помаранчевий піца-бус подався на легалізацію у Франківську

Суспільство 15:44, 09.02, 2018

Цьогоріч в середмісті Івано-Франківська з'явиться кілька нових торгових точок.

В Івано-Франківську обговорили схему дрібнороздрібної торгівлі та розваг на 2018 рік. 

Заступник начальника управління торгівлі міськвиконкому Тарас Слободян зазначив, що суттєвих змін у схемі дрібнооздрібної торгівлі не відбулося. Жодне місця для торгів не було скорочено. Додано кілька місць для торгівлі квітами на вулиці Бачинського та розі Мельника-Незалежності, на Галицькій додано місце для торгівлі сакральними об’єктами і автокафе на вулиці Грушевського. Також у списку торгових точок автокафе – помаранчевий автобус, в якому готують піцу та гарячі напої. Появу цього автобуса, який досі торгує без дозволу мерії, жваво обговорювали франківці у соцмережах. Цього року власники автокафе вирішили отримати дозвіл. 

Повний перелік об'єктів дрібнороздрібної торгівлі

Підприємці, які здійснюватимуть дрібнороздрібну торгівлю, платитимуть 2% від мінімальної заробітної плати. Це приблизно 75 гривень у день. Надавачі послуг у сфері розваг ("мотузковий парк" у парку Воїнів-афганців) – 3% від мінімальної зарплати (110 грн/день).

Також підприємці зобов'язані прибирати територію навколо місця торгівлі  на площі 2 кв. м, навколо місця надавання послуг у сфері розваг – 50 кв. м. 

За словами Тараса Слободяна, більшість підприємців, які отримають дозвіл на дрібнороздрібну торгівлю, торгували на цих же місцях у минулому році.

"Місця не закріплені за підприємцями.  Але ті підприємці, які здійснювали торгівлю раніше, не мали проблем з оплатою та видимих порушень, то вони мають першочергове право",  сказав Слободян.

Схему розміщення об’єктів дрібнороздрібної торгівлі та надання послуг у сфері розваг на 2018 рік ще має затвердити виконавчий комітет міської ради.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: