Про це на нараді з виконання плану моблізації та підготовки до демобілізації в Івано-Франківській області, яку сьогодні правів голова ОДА Олег Гончарук, повідомив його громадський радник, генерал-майор у відставці Володимир Полівода.
На Франківщині, сказав пан Полівода, відновлені всі військкомати, частина з яких були об'єднані.
"Це плюс 6 військкоматів до діючих", – уточнив радник з питань моблізації.
За словами Володимира Поліводи, при кожному військовому комісаріаті має бути створена комендантська рота зі 120 чоловік. В роту мають входити запасники, спеціалісти, які у військовий час повинні бути в розпорядженні кожного військового комісара.
"Електрики, механіки, екскаваторники – навів приклад він, звертаючись до районних комісарів, – спеціалісти, які потрібні в районі на випадок воєнного стану".
Відтак воєнкоми мають забезпечити комендантській роті, що її планують сформувати впродовж наступних трьох місцяів, побутові умови для проживання – намет, 120 ліжок, стільки ж подушок та інших речей для постелі, а також для харчування. Контролювати цей процес буде пан Полівода.