Зробити його, за словами жінки, дуже просто. Для цього треба взяти цупкий папір чи картон, змотати його у трубочку, пофарбувати зеленою чи сріблястою, щоби нагадувало засніжене деревце, фарбою та склеїти. Конус одягнути на палицю, десь півметра заввишки. Палицю з конусом увіткнути у невеличке дитяче відеречко чи навіть пластмасову тару з-під сметани, попередньо задекорувавши таку "підставку" під ялинку, інформують "Вікна".
Далі – найцікавіше: на конус потрібно "приклеїти" куплене або власноруч спечене печиво, маленькі пампушки, бублики чи навіть різні пластівці.
"Це вже як хто захоче, – з усмішкою пояснює мисткиня. – Отака дрібнота й слугуватиме ялинковими "гілочками".
Аби печиво не приставало просто до картонного пофарбованого паперового конусу, жінка радить обгорнути його папером для випікання. А прикріпляють ялинкові смачні "деталі" топленим цукром з водою, тобто домашньою карамеллю.
На виготовлення смачного новорічного атрибуту пані Людмила витратили лише 15 гривень та дві години роботи, адже печиво й бублики купила в магазині. Заввишки новорічне диво від пані Вонсуль – 60 сантиметрів, важить – до кілограма. Хлібна ялинка прикрашатиме святковий стіл, а після Нового року її можна залюбки з’їсти з гостями та ще й ігри різні придумати, скажімо, загадувати бажання, споживаючи кожне дрібне печиво чи бублик. А тим часом зелені живі красуні залишаться рости в лісі.