Тренер воротарів національних збірних Олександр Митько викликав на навчально-тренувальні збори 16 футболісток з 11 клубів.
До списку потрапили двоє дівчат з Прикарпаття – Яна Тріщук, що представляє "Надвірняночку" з Надвірної, та Світлана Маліборська з Івано-Франківської ДЮСШ №3, пише sport.if.ua
Якщо Яна вже не вперше отримує виклик на схожі збори, то для Світлани це буде перший збір. До слова, 15-річна Світлана, попри юний вік, вже встигла дебютувати у дорослому футболі, зігравши чотири поєдинки у складі ДЮСШ №3 на Зимовому кубку України.