За сім місяців п.р. юристам фіскальної служби області вдалось захистити для казни 335,3 млн грн, повідомляє прес-служба ДФС. На користь податкових органів області в судах усіх рівнів вирішено 1456 справ, що складає 94.2% від кількості розглянутих позовів за цей період. На користь платників податків задоволено 89 справ.
За словами начальника управління правової роботи Головного управління ДФС в області Тетяни Бабій, фахівці правової роботи органів ДФС постійно працюють над удосконаленням ефективності роботи з супроводу справ, захистом у судах позиції відомства, що викладена в актах перевірок.
"Неупередженість наших юристів під час претензійно-позовної роботи – один із базових моментів. Наша мета полягає в тому, щоб позиція державного органу і думка судової гілки влади стосовно обґрунтованості претензій до платників у більшості випадків співпадали", – зазначила керівник підрозділу.