fbpx

Працівники ПАТ "Укрнафта" на Прикарпатті передали одноденний заробіток на потреби АТО

Суспільство 15:01, 05.11, 2014

Працівники Прикарпатського управління бурових робіт ПАТ "Укрнафта" перерахували одноденний заробіток для допомоги бійцям 4-го батальйону оперативного призначення Національної гвардії України.

За ці кошти на швейній фабриці "Довіра" в м. Долина замовили 131 комплект військової форми, закупили берці, а трохи згодом привезуть землякам, які наразі на Прикарпатті проходять ротацію, штани.

"Колись на фабриці "Довіра" шили військову форму для бійців НАТО, − розповів Григорій Третяк, голова профспілкової організації Прикарпатського УБР. − Тож для них наше замовлення не стало несподіванкою, виконуючи його, врахували всі побажання військових".

Це підтверджує командир батальйону Сергій Шуляк. Приймаючи корисні подарунки, він каже: представники підрозділу брали активну участь у розробці дизайну форми і тепер сподіваються, що вона надійно служитиме в бойових умовах. Адже пошита з якісної тканини, утеплена, має багато кишень.

За добру справу представникам Прикарпатського управління бурових робіт ПАТ "Укрнафта" подякував заступник голови облдержадміністрації Сергій Адамович, слова вдячності він також адресував бійцям батальйону.

"Ви сьогодні знаходитеся на передовій, захищаючи нас, за це вам велика шана, − сказав він. − Хочемо, щоб війна нарешті закінчилася і ви проводили лише навчання, не більше, повертаючись до мирного життя".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: