fbpx

Прикарпатський нардеп назвав плюси і мінуси першого року президентства Порошенка

Політика 14:11, 02.06, 2015

Перший рік Петра Порошенка на посаді Президента України ознаменувався позитивними кроками в зовнішній політиці, однак його робота щодо децентралізації є недостатньою.

Про це заявив член ради партії "ВОЛЯ" народний депутат Юрій Дерев'янко в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Якщо говорити про плюси – то це, безумовно, дуже якісна і фахова зовнішня політика, це позиціонування України в світі як миротворця", – заявив Дерев'янко.

Також, на його думку, питання нерозв'язання масштабної війни і максимальної локалізації воєнних дій є величезною заслугою глави держави. До плюсів, на думку депутата, можна віднести й ініціативи Порошенка з підтримки курсу реформ, що теж дуже важливо для країни.

"Якщо ми говоримо про мінуси  то це недостатня робота і невнесення до парламенту проекту змін до Конституції, які стосуються децентралізації. Тому ми зараз змушені йти за законом про добровільне об'єднання громад, через інші закони, які є нижчі за статусом, ніж Конституція України",  наголосив Дерев'янко.

Також, на думку парламентаря, Президент недостатньо контролює роботу Національного банку. Зокрема, Валерія Гонтарєва на посаді голови НБУ є невідповідною кандидатурою.

Нагадаємо, 25 травня минув 1 рік з моменту обрання Петра Порошенка Президентом України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: