fbpx

Прикарпатський УКРОП долучається до мітингу на підтримку торговельної блокади окупованих територій Донбасу

Суспільство 13:00, 16.02, 2017

21 лютого, о 9:00, під стінами Верховної Ради в Києві відбудеться мітинг "Скажи "ні" бізнесу на крові героїв".

Політична партія "Українське об’єднання патріотів – УКРОП" разом із волонтерами, активістами та учасниками АТО вимагатиме:

– Ухвалити закон про статус окупованих територій, який має заборонити вести економічні відносини з ОРДЛО;
– Створити тимчасову слідчу комісію з перевірки двостороннього товарообігу між окупованими територіями Донбасу та Україною.

Микола Палійчук, очільник Прикарпатського УКРОПу:

"Як можна вести торгівлю з бандитськими угрупованнями, які проливають кров наших бійців? Ми вважаємо, що економічну блокаду потрібно ввести не лише з окремими районами Донецької та Луганської областей, а й з Російською Федерацією. Потрібно вживати кардинальні заходи. Інакше ця війна ніколи не закінчиться".

Зауважимо, що лише за 2015 рік із непідконтрольної території вивезли 16 мільйонів тонн вугілля, а 47% вартості за антрацит отримують терористи як податок за постачання палива в державні компанії "Центренерго". Сума тіньових прибутків наближених до влади олігархів сягає понад шість мільярдів гривень на рік.

Ще в 2015 році Президент України пообіцяв припинити фінансування терористів, які захопили українські землі. Втім, і досі жодних кроків, щоб це припинити, не було зроблено ні Президентом, ні Верховною Радою. Війна триває вже третій рік, гинуть українські військові, залишаються обездоленими сотні родин, Україна потерпає від нападів терористів, і водночас влада використовує залізницю як основну артерію для торгівлі вугіллям із бандитами. Це варто припинити. Торговельна блокада має обезкровити окупантів.

Реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: