fbpx

Прикарпатці можуть пройти дерматоскопію в обласному венерологічному диспансері

Суспільство 17:30, 19.08, 2016

На кафедрі дерматології та венерології Івано-Франківського національного медичного університету науковці почали більш інтенсивно впроваджувати дерматоскопію.

Дерматоскопія або мікроскопія поверхні шкіри – це неінвазивний сучасний метод обстеження новоутворень шкіри без операційного втручання. Портативний прилад – дерматоскоп, прилаштовується на поверхні шкіри пацієнта для вивчення ключових морфологічних структур шкірного ураження, які знаходяться на і під поверхнею шкіри та є невидимими неозброєним оком, інформує прес-служба ІФНМУ.

“Це дозволяє безпосередньо переглядати та аналізувати епідерміс і папілярну дерму, – пояснює завідувач кафедри дерматології та венерології Олександр Александрук. –  Використання дерматоскопії полегшує клінічну діагностику всіх пігментних та безпігментних уражень шкіри. Цей метод обстеження не має протипоказань, і його застосування є надзвичайно актуальним, особливо на ранніх стадіях захворювання”.

Нещодавно завідувач кафедри дерматології та венерології Олександр Александрук, асистенти Мар’ян Волошинович та Ірина Блага пройшли додатковий курс дерматоскопії в Харківській медичній академії післядипломної освіти. Так наразі, як зазначає Олександр Александрук, все більше співробітників кафедри долучається до процесу проведення дерматоскопії. Нагадуємо, кожен охочий може пройти цю процедуру в обласному дерматовенерологічному диспансері.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: