fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • Руслан Марцінків прийшов на першу сесію в Хриплин, де переміг його однопартієць, і пообіцяв селу дитсадок, школу і каналізацію

Руслан Марцінків прийшов на першу сесію в Хриплин, де переміг його однопартієць, і пообіцяв селу дитсадок, школу і каналізацію

Політика 11:49, 21.11, 2015

20 листопада відбулося засідання першої сесії VII демократичного скликання Хриплинської сільської ради. На сесії були присутні усі 14 новообраних депутатів, а також новий міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Сільським головою приміського села Хриплин став 28-річний приватний підприємець, член ВО "Свобода"  Роман Соколик.

Першу сесію, як годиться, розпочали з молитви та гімну. Після духовного вступу слово взяла голова Хриплинської сільської виборчої комісії Марія Бойчук, яка офіційно оголосила переможців виборів усіх рівнів у Хриплині, пише ГК.

Після оголошення результатів міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків привітав новообраного сільського голову та свого однопартійця, а також усіх депутатів з перемогою.

"Я як міський голова буду всіляко підтримувати сільського голову і громаду села Хриплин. Дуже вдячний мешканцям цього села за те, що вони проголосували за мою кандидатуру і за кандидатуру сільського голови. І буду намагатися, щоб ті пріоритети, тобто добудова дитячого садочка, будівництво школи, дорога, каналізація, щоб ці проекти разом з містом вирішувались позитивно. Я розумію, що це все зробити не так просто і одномоментно, але сподіваюся, що ми разом будемо вирішувати це", – наголосив Марцінків.

Крім того, новообраний мер подарував Роману Соколику ікону Покрови Пресвятої Богородиці, щоб "вона оберігала мешканців села і щоб усі починання здійснювались справді під покровом Пресвятої Богородиці".

Роман Соколик подякував виборцям і склав присягу.

"Хочу вас усіх об’єднати, тому що насправді наше село не є таким згуртованим, як хотілося. Моїм найбільшим викликом на цей час є гуртування всього села в одне ціле. Це дуже важливо. Бо тільки згуртоване село може досягнути того всього, що воно хоче. Нам з депутатами також треба об’єднатися в одну команду. Я розумію, що початок виборів – це тільки початок роботи", – зазначив новообраний сільський голова.

Опісля депутати створили лічильну комісію, до якої увійшли голова – Володимир Левицький, секретар – Людмила Твердохліб і Володимир Гах та проголосували за присвоєння сільському голові IX рангу IV категорії. Секретарем засідання обрали Лесю Микитин.

Роман Соколик запропонував зробити у сесії перерву до 5 грудня, щоб за цей час можна було обговорити кандидатури на посади секретаря та складу комісій. Він анонсував, що планується створення чотирьох постійних комісій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: