Сільським головою приміського села Хриплин став 28-річний приватний підприємець, член ВО "Свобода" Роман Соколик.
Першу сесію, як годиться, розпочали з молитви та гімну. Після духовного вступу слово взяла голова Хриплинської сільської виборчої комісії Марія Бойчук, яка офіційно оголосила переможців виборів усіх рівнів у Хриплині, пише ГК.
Після оголошення результатів міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків привітав новообраного сільського голову та свого однопартійця, а також усіх депутатів з перемогою.
"Я як міський голова буду всіляко підтримувати сільського голову і громаду села Хриплин. Дуже вдячний мешканцям цього села за те, що вони проголосували за мою кандидатуру і за кандидатуру сільського голови. І буду намагатися, щоб ті пріоритети, тобто добудова дитячого садочка, будівництво школи, дорога, каналізація, щоб ці проекти разом з містом вирішувались позитивно. Я розумію, що це все зробити не так просто і одномоментно, але сподіваюся, що ми разом будемо вирішувати це", – наголосив Марцінків.
Крім того, новообраний мер подарував Роману Соколику ікону Покрови Пресвятої Богородиці, щоб "вона оберігала мешканців села і щоб усі починання здійснювались справді під покровом Пресвятої Богородиці".
Роман Соколик подякував виборцям і склав присягу.
"Хочу вас усіх об’єднати, тому що насправді наше село не є таким згуртованим, як хотілося. Моїм найбільшим викликом на цей час є гуртування всього села в одне ціле. Це дуже важливо. Бо тільки згуртоване село може досягнути того всього, що воно хоче. Нам з депутатами також треба об’єднатися в одну команду. Я розумію, що початок виборів – це тільки початок роботи", – зазначив новообраний сільський голова.
Опісля депутати створили лічильну комісію, до якої увійшли голова – Володимир Левицький, секретар – Людмила Твердохліб і Володимир Гах та проголосували за присвоєння сільському голові IX рангу IV категорії. Секретарем засідання обрали Лесю Микитин.
Роман Соколик запропонував зробити у сесії перерву до 5 грудня, щоб за цей час можна було обговорити кандидатури на посади секретаря та складу комісій. Він анонсував, що планується створення чотирьох постійних комісій.