Захід охопив найширші верстви населення та був спрямований на те, щоб нагадати людям, що саме необережність, халатність і легковажне ставлення до власної безпеки часто можуть мати жахливі наслідки.
Перегінське обрали для проведення відпрацювання зовсім невипадково, адже з початку року у селищі виникло найбільше пожеж – 20 (це 22% від загальної кількості пожеж в районі).
В ході відпрацювання особлива увага приділялась питанню дотримання громадянами правил пожежної безпеки в осінньо-зимовий період. Фахівці також нагадали про небезпеку залишення малолітніх дітей у своїх домівках без нагляду дорослих та застерегли відмовитися від практики спалювання опалого листя, сухої трави та чагарників.
У цьому напрямі селищні депутати та представники Рожнятівського райвідділу Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області працюватимуть і надалі, адже мета у них спільна: запобігти трагедіям і зберегти якомога більше людських життів.