31 грудня – 04 січня на р. Дністер в ділянці м. Галич – м. Заліщики очікується інтенсивне утворення шуги, на окремих ділянках встановлення льодоставу, при цьому можливе формування зажорів льоду з підйомами рівнів води на 0,5 – 1,5 м над поточними, повідомляють у ДСНС в області.
Рубрики
Щоб бути в курсі:
найцікавіші новини Івано-Франківська і регіону за тиждень
найцікавіші новини Івано-Франківська і регіону за тиждень