fbpx

Сайт Івано-Франківського обласного лісгоспу визнано найгіршим

Суспільство 17:51, 15.04, 2016

Громадські активісти ініціативи прямої дії #ВКЛЮЧАЙСЯ провели порівняльний аналіз сайтів обласних управлінь лісового та мисливського господарств (ОУЛМГ) України та визнали стан сайту Івано-Франківського лісгоспу незадовільним.

Аналіз сайтів обласних лісгоспів проведено командою громадських активістів #ВКЛЮЧАЙСЯ за участю народного депутата України Остапа Єднака (позафракційний, секретар Комітету Верховної Ради з питань екологічної політики) у відповідь на численні запити громадян щодо відсутності інформації про плани рубок лісу з різних регіонів України.

На сайті Івано-Франківського ОУЛМГ (http://www.ifforestry.gov.ua) відсутня інформація про дозволи на рубки лісу головного користування, інформація про дозволи на оздоровчі рубки, плани рубок на 2016 рік, інформація про створення нових лісів за попередній рік. Сайт також не надає жодного реального механізму залучення громадськості до прийняття рішень щодо лісокористування в області та для контролю за виконанням планів ОУЛМГ.

Серед показників, за якими сайт був проаналізований, найнижчі оцінки отримали такі:

– оновлення новин з корисною інформацією (2 бали з 10),

– зручність у користуванні (2 бали з 10).

Відповідно до заяв керівництва Держлісагентства, всі обласні управління зобов'язані публікувати на сайтах всю інформацію про свою діяльність.

"Відсутність доступу громадськості до публічної інформації про плани та результати роботи лісгоспів – суттєве порушення, що фактично дозволяє лісгоспам монополізувати право розпорядження національним багатством,  коментує Остап Єднак. – Ми закликаємо громадян контролювати лісгоспи та, в разі відсутності необхідної інформації на їхніх сайтах, звертатись з інформаційними запитами до ОУЛМГ та публікувати інформацію на загльнодоступних ресурсах!"

Допомогти у публічному розповсюдженні звернень та приверненні уваги широкої аудиторії активістів, журналістів і народних депутатів до нагальних проблем можуть сторінки ініціативи #ВКЛЮЧАЙСЯ в соціальних мережах:

https://www.facebook.com/vklnetua/

https://vk.com/vklnetua

Громадська ініціатива прямої дії #ВКЛЮЧАЙСЯ об’єднує у спільноту громадян, що усоблюють енергію громадянського суспільства України. До цієї ініціативи можуть долучитися всі небайдужі українці, які готові включатися у реальні дієві зміни незалежно від їхньої партійної приналежності, ідеологічних поглядів, професії, віку тощо. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: