fbpx

Семеро прикарпатців отримали відзнаки Президента України

Суспільство 14:37, 10.12, 2018

Минулого тижня Президент України Петро Порошенко підписав низку указів, якими у числі інших відзначені наші краяни – науковці, працівники культури, посадові особи органів місцевого самоврядування, просвітяни.

Зокрема, з нагоди Дня місцевого самоврядування Указом №415/2018 орденом "За заслуги" ІІІ ступеня нагороджено голову Галицької районної ради Павла Андрусяка та голову Калуської районної ради Михайла Срібняка.
Цим Указом також присвоєно звання "Заслужений працівник культури України" начальникові відділу культури Коломийської РДА Людмилі Федор.
 
На підставі подання Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки присуджено цьогорічну премію Президента України молодому науковцю з Прикарпаття Олександру Басу  кандидатові технічних наук, старшому науковому співробітникові державного підприємства "Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації". Олександр отримав премію за роботу "Створення державного первинного еталона одиниць об'єму та об'ємної витрати газу на газовому середовищі при тиску до 1,6 МПа". Про це йдеться в Указі №419/2018 від 7 грудня цього року.

 

З нагоди 150-річчя заснування Всеукраїнського товариства "Просвіта" імені Тараса Шевченка Указом №420/2018 орденом "За заслуги" III ступеня нагороджені голови Коломийського міськрайонного об’єднання товариства Василь Глаголюк, Городенківського районного об’єднання – Оксана Осадчук і Снятинського районного об’єднання – Мирослав Попадюк.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: