В контексті підготовки Івано-Франківська до проведення Патріаршого Собору УГКЦ, який пройде 25-28 серпня на Прикарпатті, комунальні служби міста звітували на сьогоднішній оперативній нараді при міському голові.
Перший заступник міського голови Зіновій Фітель, який очолив нараду за вісутності Віктора Анушкевичуса, поцікавився у начальниці відділу дизайну архітектурного середовища Департаменту містобудування й архітектури Франківська Світлани Лосюк, чи виготовлена скульптура Андрея Шептицького, яка має бути встановлена на однойменній площі перед Музеєм мистецтв Прикарпаття.
"Вилиту скульптуру нам передадуть до 20 серпня", – повідомила Лосюк.
Зіновій Фітель акцентував, що така важлива подія як патріарший Собор відбувається "раз на сто років, тому її не можна зірвати", і попросив тримати на контролі питання вчасного встановлення пам'ятника Шептицькому.
Читайте також: Анушкевичус похвалився постаментом до пам'ятника Шептицькому, який обіцяли і не встигли відкрити до ювілею Митрополита