вівторок, 21 травня

Сотні тисяч "благодійних внесків" платять хворі у комунальні лікарні Франківська

Управління охорони здоров'я Івано-Франківської міської ради оприлюднило, скільки "благодійних внесків" отримали медзаклади міста.

Благодійні внески, отримані закладами охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради від початку цього року, опубліковані на сайті управління охорони здоров’я міста. 

У публічному доступі є інформація про надходження і використання благодійної допомоги в грошовій і натуральній формі  від юридичних осіб та від фізичних, тобто від хворих та благодійників. 

Дані відкрили за 10 місяців:

Центральна міська клінічна лікарня

Міська клінічна лікарня №1

КНП Центр первинної медичної і конс.-діагностич. допомоги

КНП Міська дитяча клінічна лікарня

КНП Центр первинної медичної і конс.-діагностич. допомоги

Міська дитяча стоматологічна поліклініка

Міська стоматологічна поліклініка

Благодійні внески, отримані закладами охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради за 7 місяців, окрім перелічених, показали також міські поліклініки № 2, 3, 4, 5 та КНП Міський клінічний перинатальний центр. 

Так, станом на 1 листопада від початку року ЦМКЛ (вул. Мазепи) Івано-Франківська отримала 1 597,6 тис. грн "живими" грошима. Загальна сума благодійної допомоги медзакладу  3 428, 61 тис. грн (в т. ч. у натуральному вигляді). Щомісяця від пацієнтів надходило в середньому 120 тис. грн. Найбільше  157 тис. грн  у травні, найменше  20 тис. грн  у квітні. В жовтні 129 пацієнтів підтримали лікарню благодійною допомогою на 132,1 тис. грн. 

Міська клінічна лікарня №1 (вул. Матейка) за 10 місяців одержала 1 842,9 тис. грн благодіних внесків. З них 1 052, 6 тис. грн  грошима. А 789,5 тис. грн  "натурою", тобто товарами, речами, послугами. Від громадян найбільше отримали в липні  141,2 тис. грн, найменше у вересні  56,4 тис. грн. В середньому щомісячні надходження від людей  65-70 тис. грн. Кількість пацієнтів-благодійників не зазначена. 

Міська дитяча клінічна лікарня (вул. Чорновола) за той самий час поповнила касу на 451,75 тис. грн. В грошовій формі комунальний заклад отримав 184,75 тис. грн. Решта  товари і послуги. Щомісячні благодійні внески фізичних осіб  від 3,1 до 27,1 тис. грн. Переважно від 15 тис. грн. Благодійні внески сплачували від 150 до 330 хворих щомісячно. 

Міський клінічний перинатальний центр за 7 місяців показав 1 262,6 тис. грн благодійних внесків. З них 1 255, 1 тис. грн отримав грошима. Суми щомісячних благодійних внесків  від 144,7 до 203,3 тис. грн. Платили їх від півтисячі до тисячі пацієнтів. Наприклад, у травні та червні "благодійні пожертви", так зазначено у звіті Перинатального центру, заплатили по 1000 пацієнтів комунального закладу. 

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter - лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

КОМЕНТУВАТИ