Як повідомили КУРСу у прес-службі міськвиконкому, делегація Івано-Франківської області прибула у складі десяти гімнасток та п'ятьох тренерів.
Дружні стосунки між закладами тривають з 1995 року. У 2015 році планується провести міжнародну зустріч у Івано-Франківську, присвячену 20-річчю співпраці. Протягом цих років неодноразово гімнасти Івано-Франківська перебували у Франції, а також гімнастки Кліші відвідували Івано-Франківськ.
У 2010 році у Кліші відбулося підписання угоди про співпрацю мером Кліші Gilles Catoire та міським головою Івано-Франківська Віктором Анушкевичусом.
20 червня делегація взяла участь у гала-концерті, гімнастки Івано-Франківська представили п’ять композицій: спортивно-танцювальну композицію "Карпати", композицію "Молитва за Україну", а також сольні виступи на вільних вправах Ірини Говзан, колоді Юлії Моїсеєвої та Валентини Табачин зірвали бурхливі оплески у глядачів.
На честь візиту української делегації на фасад мерії було вивішено українські прапори.