fbpx

Студенти медуніверситету взяли участь у забігу "Гонка Нації" в Києві

Спорт 15:14, 16.05, 2018

Нещодавно в Києві відбулася чергова неймовірна спортивна подія – "Гонка Нації". Студенти Івано-Франківського національного медичного університету стали першими в Україні, які заявились на "Гонку Нації" як університетська команда.

Про це повідомляється на сайті ІФНМУ.

Цього разу в київській гонці взяли участь майже 2000 учасників із України, Польщі, Білорусі та Молдови. ІФНМУ представляли п’ятеро учасників, а саме п’ятикурсники Валерій Кіндюк, Іван Стець, студенти шостого курсу Володимир Павлюк, Святослав Карпенко та другокурсниця Марія Марченко. Студенти-медики взяли участь у забігу, де на багатокілометровій трасі підкорили близько 30 перешкод.

"Траса була дуже непростою, – розповідає Валерій Кіндюк. – Були численні підйоми і спуски. Організатори встановили багато нових перешкод, яких ми ще не бачили, і це ще більше ускладнювало забіг".

Цікаво, що ІФНМУ цього разу став першим університетом України, який виставив свою команду на цих змаганнях. Досі студенти брали участь у цих забігах в індивідуальному заліку, але жоден український університет ще не делегував сюди своєї команди. За словами Валерія Кіндюка, студенти змогли виступити як команда завдяки Студентському парламенту ІФНМУ, який надав усіляку підтримку та організаційну допомогу у виїзді на змагання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: