Серед цих студентів: Олег Тромбола, Денис Бунчак, Діана Ткачук, Світлана Громова, Володимир Товарницький, Софія Герега, Діана Муханюк, Василь Кабан, Андрій Остафійчук, Роман Бігун, Станіслав Марусин, Олександр Федченко, Йордана Голембйовська, Юрій Грицик, інформує прес-служба ІФНМУ.
"Протягом восьми днів учасники братимуть участь у заходах, метою яких є пропаганда здорового способу життя серед населення, – розповідає Олег Тромбола. – Організатор проекту – громадська організація Stowarzyszenie Promocji Zdrowia i Profilaktyki "HOPP" – підготувала тренінги та семінари, спрямовані на міжкультурний обмін і поглиблення подальшої співпраці між університетами та містами-побратимами".
Особливістю таких проектів є ознайомлення та поширення неформальних методів навчання серед студентів.
Під час проекту також проведуть ярмарок вищих навчальних закладів-учасників, який включатиме в себе презентацію культури кожної з держав. Окрім цього, організовуватимуть різноманітні спортивні заходи, спрямовані на профілактику захворювань та популяризацію спорту серед населення.
Нагадаємо, Еразмус+ – це програма Європейського Союзу на період 2014-2020 рр., що підтримує проекти, партнерства, заходи і мобільність у сфері освіти, підготовки, молоді і спорту.