Провівши благодійний ярмарок і зібравши пожертви в студентських гуртожитках, вдалося отримати 9000 грн. На ці гроші придбали пральну машину для Залучанського дитячого будинку-інтернату, що на Снятинщині. Про таку потребу повідомило саме ж керівництво закладу. Також студенти придбали
Варто нагадати, що вихованцями Залучанського дитячого будинку-інтернату є діти та молоді люди з особливими потребами – обмеженими розумовими та фізичними можливостями.