Про це КУРСу повідомили в прес-службі Верховинської РДА.
Автор – Грицюк Петро Петрович, уродженець села Микуличин, що на Яремчанщині, закінчив художню школу, зараз суддя Івано-Франківського окружного адміністративного суду, у вільний час малює та цікавиться живописом.
На виставці представлено понад 20 картин, зокрема: "Спротив злу", "Єдність в символах", "Шахова планета", "Мій дім", "Набуті мелодії", "Калина" та інші. Багато з них присвячено національно-патріотичній тематиці, релігії та природі.