У середу, 25 березня, особовому складу районного відділу міліції його представив заступник начальника управління МВС України в області Руслан Муравйов. Участь у представленні взяли голова районної державної адміністрації Володимир Габурак та голова районної ради Михайло Вишневський, пишуть Паралелі.
Михайло Вишневський зауважив, що новий очільник міліції є місцевим жителем, та побажав йому кращих результатів у роботі, здобути повагу і довіру в мешканців району.
За інформацією заступника начальника управління МВС України в області, Тлумацький РВ УМВС за рейтинговими показниками роботи районних відділів міліції Івано-Франківщини займає 6-те місце.