fbpx

ТОП-3: депутатські дуелі в українському парламенті (ІНФОГРАФІКА)

20:50, 15.08, 2014

Український парламент завжди відзначався екстравагантністю та унікальністю. Шкода, звичайно, що не в питанні законодавчих ініціатив та відповідальної представницької роботи, однак це ніколи не заважало народним обранцям бути в центрі головних політичних чи інформаційних скандалів. Останні особливо пам'ятні кожному українцю, коли мова заходить про факти з'ясування стосунків між депутатами і в хід ідуть ляпаси, кулаки, а часом і справжні силові та боксерські прийоми.

З огляду на це «Слово і Діло» вирішило відзначити бійцівські якості деяких українських депутатів, адже не виключено, що в майбутньому саме вони матимуть усі шанси стати творцями власних, унікальних "парламентських технік" боротьби з опонентами не лише словом, але й силою.

Адже як тут забудеш вчорашній нокдаун лідера Радикальної партії України Олега Ляшка від позафракційного Олександра Шевченка? 

Чи професійну "мертву хватку" від комуніста Адама Мартинюка?

1

А показова стійкість колишнього депутата ВРУ Григорія Омельченка в ході інциденту з депутатом від Блоку Юлії Тимошенко Русланом Богданом взагалі вражає.

Однак ми залишаємо будь-які висновки з цього приводу на ваш розсуд, а поки пропонуємо вашій увазі ТОП-3 найрезонансніших, на нашу думку, депутатських дуелей, які можна було спостерігати у стінах українського парламенту.

2

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: