fbpx

Церква вирішила дослідити ймовірність мироточення статуї Богоматері в Косові

Суспільство 16:58, 16.12, 2015

В Коломийсько-Чернівецькій єпархії УГКЦ детальніше дослідять випадок у Косові, де в приватному помешканні нібито замироточила скульптура Матері Божої.

В прес-службі Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ РІСУ повідомили, що знають про цей випадок і хочуть детальніше його дослідити.

За словами прес-секретаря отця Василя Перцовича, місцевий священик Іван Іванюлик, який очолює Косівський деканат Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ, відвідав помешкання родини, де знаходиться фігура Діви Марії.

За його словами, він 15 хвилин спостерігав за цим явищем, проте не дійшов однозначного висновку, тому не може ні підтвердити, ні спростувати надприродності процесу.

Отець Іван уважає, що необхідно провести додаткові дослідження. Задля цього він запропонував перенести статую до храму, щоб мати змогу уважно поспостерігати за нею.

“Якщо це утвердить когось у вірі, це позитивний факт, проте слід також уникнути зайвого замішання серед вірних і почекати остаточних висновків дослідження”, – підсумував косівський парох.

Такої ж думки дотримується і правлячий єпископ Коломийсько-Чернівецької єпархії, владика Василій (Івасюк). В своєму коментарі РІСУ єпископ Василій утримався від поспішних висновків щодо походження цього явища та висловився за фахову експертизу і дослідження фігури у Львові, де є відповідні фахівці.

За словами отця Василя Перцовича, керівництво єпархії слідкує за цим фактом та після відповідної експертизи інформуватиме вірних щодо походження явища.

Як писав КУРС, в місті Косів, що на Івано-Франківщині, у приватному помешканні замироточила гіпсова статуя Богородиці.

За словами очевидців, це триває вже 10 днів. Як кажуть власники фігури: “Волога на її обличчі почала збиратися і скрапувати в останні десять днів. У квартирі – дуже сильний і приємний запах мира”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: