fbpx

"Творча Криївка" вдалася до спільнокошту, щоби провести наступну реабілітацію бійців у Карпатах

Суспільство 13:51, 09.02, 2018

Проект творчої реабілітації учасників війни, який приймає бійців і ветеранів у Криворівні на Верховинщині, організував збір коштів. Якщо ця ініціатива не отримає підтримки, проект буде вимушений згортати діяльність.

"Це чудовий шанс для "Творчої Криївки" отримати кошти на два реабілітаційні заїзди для українських захисників. Адже якщо буде успішно досягнута мета краудфандингової кампанії, Міжнародний фонд "Відродження" подвоїть суму!" – прокоментувала кампанію на "Спільнокошті" засновниця БО "Творча Криївка", художниця Віталіна Маслова. 

"Творча Криївка" цього тижня розпочала краудфандингову кампанію на "Спільнокошті".

"Ми поставили на меті зібрати за два місяці 74 333 грн. Саме стільки коштів потрібно, щоб у квітні стартував черговий заїзд реабілітації для бійців, щоб наші захисники знову змогли отримати все те, що вони заслуговують, – відчуття, що вони потрібні, що їхнє самовіддане служіння Батьківщині не лишається непоміченим суспільством.

Але! Якщо мета буде досягнута, то фактично будуть профінансовані два заїзди! Оскільки Міжнародний фонд "Відродження" підтримує наш проект: в разі успішної краудфандингової кампанії зібрана сума буде подвоєна. Тому вдвічі більше бійців зможуть пройти реабілітаційну програму "Творчої Криївки", щоб отримати заряд життєвих сил та творчої єнергії, щоб переключитися від жахів війни, щоб повернутися до життя повними натхнення, віри в себе і в небайдужість оточуючих!" – пояснила Віталіна Маслова. 

Щоби підтримати проект, слід перейти за посиланням та натиснути кнопку "Фондувати". 

Учасники спільнокошту отримають подарунки від "Творчої Криївки". 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: