Російська дівчина з міста Благодарного Ставропольського краю 18-річна Юлія Толопило воює на боці української армії проти місцевих терористів і російських окупантів. Про це йдеться в повідомленні на сайті спільноти WotanJugend.
Її ім'я останнім часом все частіше зустрічається в повідомленнях прихильників так званої Новоросії. Причому вислови далеко не ласкаві.
До свого прибуття на Україну Юлія брала участь у правому русі Ставропольського краю, займалася рукопашним боєм і виступала на тематичних турнірах.
Бойовий шлях Юлії, як і багатьох її друзів, розпочався з Майдану, де вона боролась на стороні правих протестувальників і брала активну участь у революційних подіях.
Як пояснила Юлія журналістам, "активною учасницею подій на Майдані вона стала, щоб підтримати братський народ, а до приїзду в Київ жила в П'ятигорську".
На цей час вона бореться разом з батальйоном "Айдар".