Зловмисник розмалював стіни військкомату в ніч на 25 березня. Правоохоронці затримали порушника за декілька годин, інформує прес-служба Нацполіції Івано-Франківщини.
Затриманий 48-річний місцевий чоловік – неодноразово судимий. У 2019 році вийшов з місць позбавлення волі за вчинення аналогічного злочину.
Наразі вказане повідомлення внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом хуліганства, передбаченого ч. 1 ст. 296 Кримінального кодексу України. Вирішується питання щодо оголошення правопорушнику підозри у скоєнні злочину.
У поліції додають, що виявили ще декілька адміністративних будівель в центрі Богородчан із розмальованими фасадами.