Автомобіль швидкої був пошкоджений у зоні бойових дій та доставлений у Долинський район капітаном 128-ї гірсько-піхотної бригади ЗСУ Олегом Петрівим.
За сприяння голови районної державної адміністрації Юрія Мазура автомобіль привели в повну робочу готовність. Рядовий 128-ї гірсько-піхотної бригади ЗСУ долинянин Володимир Черній відправився за кермом автомобіля в зону АТО. Там машина служитиме в медичній роті 128-ї гірсько-піхотної бригади ЗСУ.