30-річний водій "Фіат Дукато" не впорався із керуванням, повідомляє КУРС з аосиланням на Управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Івано-Франківської облдержадміністрації.
Внаслідок ДТП водій ВАЗ-2172 та пасажир отримали тілесні ушкодження, пасажир автомобіля "Шкода Октавія" отримала тілесні ушкодження. Усі доставлені в Коломийську ЦРЛ.