Член виконкому Вадим Войтик запропонував колегам не затверджувати результати конкурсу на пасажирські перевезення та провести новий конкурс.
"В Івано-Франківськ мають прийти великі серйозні інвестори у транспортні засоби, – сказав Войтик. – Конкурс має бути настільки відкритий, щоб у Києві поставити борд, що у Франківську проводиться конкурс".
А з 1 січня Войтик запропонував укладати тимчасові договори з перевізниками.
Мер Івано-Франківська Руслан Марцінків припустив, що виконком з цього приводу не ухвалить жодного рішення. Тому запропонував оголосити у роботі виконкому перерву до 31 грудня.