До чергової частини Івано-Франківського відділу поліції із заявою про крадіжку з квартири грошей та золотих виробів звернувся 27-річний місцевий житель, інформує сектор комунікації ГУ Нацполіції в області.
Працівники поліції провели перевірку та встановили, що до крадіжки причетна 25-річна знайома потерпілого, яка періодично гостювала у нього та доглядала його дітей. Як виявилось, коли господаря не було вдома, жінка знайшла золоті вироби та гроші й привласнила їх.
Слідчим, які представили обґрунтовані докази причетності жінки до крадіжки, вона зізналася у скоєному. За цим фактом розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Триває слідство.