fbpx

У Франківську оголосили прийом робіт на обласний конкурс художньої фотографії IF BEST PHOTO 2017

Культура 11:46, 05.12, 2017

Вже традиційно в грудні Національна спілка фотохудожників України оголошує про початок прийому робіт на конкурс художньої фотографії "IF BEST PHOTO 2017" для фотографів Івано-Франківська й області.

"IF BEST PHOTO 2017" – вже другий щорічний конкурс художньої фотографії й єдиний за своїм масштабом на території Прикарпаття.

Конкурс є безкоштовним для учасників, не має вікових обмежень й відкритий як для професійних фотографів, так і аматорів, що проживають в Івано-Франківську та області.

"IF BEST PHOTO був створений в 2015 році з метою показати рівень художньої фотографії в регіоні й виявити нові імена, – каже голова НСФХУ Дмитро Петрина. – В минулому році 107 талановитих прикарпатців взяли участь у конкурсі, що показало неабиякий інтерес до фотомистецтва в регіоні. В цьому році ми очікуємо збільшення кількості учасників й появу нових непересічних талантів".

Кожен автор має можливість подати для участі в конкурсі 3 (три) повнорозмірні фото будь-якого жанру в форматі JPEG  шляхом завантаження на пошту ifbestphoto@ukr.net. В листі необхідно також вказати своє прізвище, ім'я, номер контактного телефону, місце проживання й рік народження. Прийом робіт триватиме до 5 лютого 2018 року.

Найкращі роботи будуть представлені на виставці в березні-квітні 2018 року, а переможці нагороджені дипломами й цінними призами.

Детальніші умови конкурсу на сторінці конкурсу в Facebook – IF BEST PHOTO.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: