Про це у мережі Фейсбук повідомив працівник Управління Максим Сич.
"За те, що водії окремих маршрутів у Великодні свята дозволили собі поз'їжджати раніше, ніж визначено в графіках, і піти собі святкувати, Управління вже оштрафувало на 850 грн наступних перевізників: ТзОВ "Корида-транс" (маршрут №44), ПП Сохан В. І. (маршрут №40) та ПП Чопик М. В. (маршрут №34 А)", – написав Сич.
Всі кошти традиційно будуть витрачені на покращення транспортної інфраструктури в Івано-Франківську.
Максим Сич зазначив, що працівники управління й надалі контролюватимуть роботу кожного маршруту та реагуватимуть на скарги/побажання мешканців.