Зокрема, перевіряли міські автобусні маршрути, де найчастіше вчиняються крадіжки, інформує Сектор комунікації ГУ НП в Івано-Франківській області.
У поле зору оперативників потрапив підозрілий чоловік, якого виявили по вул. Привокзальна на автобусній зупинці. Оперативники, керуючись професійними навиками, "вичислили", що із маршрутного автобуса №21 вийшов чоловік, який неспокійно поводився, чим привернув увагу правоохоронців.
Відійшовши кілька метрів від зупинки, він викинув гаманець у траву та почав пришвидшувати крок. Його затримала поліція. Підозрюваним у крадіжці виявився 45-річний франківчанин.
Як встановлено в ході слідчих дій, у гаманці знаходилося 170 гривень. Про крадіжку грошей до поліції ніхто не звертався. Однак потерпілого вдалося встановити за дисконтними картками, які знаходилися у гаманці, тож викрадене чоловіку буде повернуто.
За фактом крадіжки розпочато кримінальне провадження. Проводиться слідство.