fbpx

У Франківську презентували інтелектуальну спадщину патріарха Йосифа Сліпого. ФОТО

Суспільство 17:06, 02.12, 2017

В Івано-Франківській Духовній Семінарії презентували диск з інтелектуальними працями Йосифа Сліпого.

Презентацію провели о. Марко Семеген і о. Андрій Солецький, котрі є представниками товариства "Свята Софія", що в Римі, інформує прес-служба Івано-Франківської Архієпарїі УГКЦ.

Вісімнадцять томів творів "Opera Omnia" Патріарха Йосифа – це всі видання його наукової спадщини, видані впродовж діяльності Українського католицького університету імені Климента Папи в Римі.

Завдяки праці владики Івана Хоми та священиків Івана Яцківа та Івана Музички, найближчих співпрацівників патріарха, безліч його наукових праць та досліджень були зібрані в єдино та видані у 18 томах "Творів Патріарха і Кардинала Йосифа".

Щоб зробити цю спадщину доступною для сучасного дослідника, римське товариство"“Свята Софія" за підтримки товариства "Свята Софія" в США ініціювало  електронне видання "Творів".

Окрім цього, до диску ввійшли всі видання журналу "Богослов’я", видані в Римі під керівництвом самого Патріарха Йосифа. Видання адресоване насамперед богословам, семінаристам, духовенству, науковцям та освітнім середовищам.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: