fbpx

У Франківську пройшов марш миру. ФОТО

Суспільство 17:19, 03.01, 2016

Організатором заходу вже декілька років поспіль є спільнота Святого Егідія, до якої приєднуються всі охочі помолитися за мир в тих країнах, де тривають військові конфлікти. На сьогодні їх є 24.

Як розповідає РІСУ Наталя Палій, розпочався марш миру в Івано-Франківську з центрального Вічевого майдану. Виступи духівника спільноти Святого Егідія отця Ярослава Рохмана та молоді, яка входить до спільноти, привернули увагу декількох десятків містян і гостей міста, які підтримали акцію. В руках її учасників  плакати з назвами країн, де зараз відбуваються збройні протистояння. Серед них, на жаль, Україна.

Марш миру в Івано-Франківську

"Сьогодні сорок дев’ятий Міжнародний день миру, а, отже, спільнота Святого Егідія всюди, де вона є присутньою, у всіх країнах та містах робить такий конкретний жест, рух – щоби показати, що люди за мир. Для Івано-Франківська марш миру є традиційним. Молодь і жителі міста зібралися, щоб показати, що, долаючи ту байдужість, ми можемо творити мир. А він починається із кожного з нас. Отже, просимо про це Бога своєю молитвою", – розповів отець Ярослав Рохман.

"Можливо, саме невипадково у перший день нового року ми приєднуємося до Міжнародного дня миру, – каже пані Ірина.  Хочу побажати, щоб кожен починав бути милосердним, перш за все, з себе та своєї родини. Сподіваюся, що у 2016 році Україна вже не буде серед тих країн, де немає миру".

Від Вічевого майдану колона рушила до архикатедрального собору Святого Воскресіння, де відбувся молебень за мир, за ті країни, які його найбільше потребують.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: