Про це повідомили в прес-службі патрульної поліції.
Винуватцем ДТП був 23-річний водій "BMW" на "євробляхах". Він перебував у стані алкогольного сп’яніння, в його крові виявили 2.85% проміле алкоголю. "BMW" врізався "Volkswagen Golf", а той в свою чергу врізався у "ВАЗ".
Патрульні склали протокол за ст. 130 (водіння в нетверезому стані) та ст. 124 (порушення правил дорожнього руху) та склали постанову за ст. 126 (керування без документів) КУпАП.
Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!