Дітки здорові, веселі, комунікабельні, на цей час перебувають в соціально-реабілітаційному центрі. Вони мріють про турботливих батьків та щасливу родину, йдеться в повідомленні.
Якщо Ви перебуває на обліку кандидатів в усиновлювачі, забезпечені житловою площею та матеріально і маєте бажання взяти на виховання в родину дітей, запрошуємо Вас до служби у справах дітей виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради (м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21, каб. 802) в понеділок та четвер з 14:00-17:00 год.