Окрім різноманітних цікавих конкурсів та розваг, всі охочі протягом двох днів мали можливість взяти участь в перегонах на веломобілях та спортивних естафетах за програмою "Дитяча легка атлетика".
В суботу дітки змагались в перегонах на веломобілях. Охочих виявити найкращого зібралось стільки, що організатори змушені були поділити дітей у вікових категоріях.
Переможці та призери були нагороджені грамотами та медалями від комітету фізичної культури і спорту, а також цінними подарунками від організаторів.
А в другий день фестивалю було не менш цікаво на спеціально створеному спортивному майданчику. Дітки мали нагоду позмагатись у спортивних естафетах за програмою "Дитяча легка атлетика".