fbpx

У Франківську відкрили Творчу лабораторію з вивчення та формування характеру дитини. ФОТО

Суспільство 21:01, 13.03, 2018

Проект реалізували у рамках програми в сфері освіти спільно з Міжнародним інститутом характеру (Character International Inc., м. Даллас, штат Texas, США), який реалізовує 5-й рік Івано-Франківський коледж Прикарпатського національного університету.

12 березня на базі коледжу відкрили творчу лабораторію з вивчення та формування характеру дитини. Передусім тут проходитимуть заняття студенти спеціальностей "Початкова освіта" та "Дошкільна освіта".

Директор Івано-Франківського коледжу, професор Юрій Москаленко разом з американським колегою, доктором психологічних наук Джоном Куком під час урочистостей перерізали символічну стрічку.   

"Сьогодні з метою удосконалення вивчення нашими студентами психології ми за підтримки наших партнерів із США відкриваємо новий спеціалізований навчальний клас з психології. Тут проходитимуть практичні заняття, навчальні семінари, тренінги та вебінари, он-лайн конференції за участі не тільки студентів і викладачів коледжу, а й вчителів шкіл області, керівників навчальних та освітніх закладів",  сказав під час відкриття творчої лабораторії професор Юрій Москаленко.

Доктор психологічних наук Джон Кук своєю чергою зазначив, що міжнародна програма з психології є успішною серед українських студентів. Він також нагадав, що програма складається з 3 рівнів. Кожному з них присвячений окремий тренінг: "Виховання характеру дітей", "Конфлікти. Стратегії, способи виходу із конфліктних ситуацій" та "Лідерство". Після прослуховування кожного із тренінгів слухачі отримують відповідні сертифікати. Викладачі та студенти, котрі проходять усі 3 рівні навчання, отримують додатковий сертифікат тренера. Це дозволяє їм самостійно проводити тематичні тренінги. Американський психолог також підкреслив, що програма буде розширюватися.

"Творча лабораторія – це перший крок. Ми плануємо в подальшому створити на базі лабораторії всеукраїнський центр дослідження характеру і обладнати його за найновішими технологіями. Тут зможуть навчатися і обмінюватися досвідом студенти, педагоги, науковці, психологи, керівники освітніх установ",  розповів Джон Кук.

Завідувач лабораторії, викладач Івано-Франківського коледжу, тренер міжнародної програми Ганна Максимчук ознайомила присутніх з літературою та навчальними посібниками міжнародної програми з вивчення та формування характеру дитини. Вона також підкреслила, що за період реалізації міжнародної програми з психології участь у тренінгах взяло більш як три сотні студентів коледжу.

Доктор психологічних наук Джон Кук після завершення урочистого відкриття творчої лабораторії провів заняття з майбутніми педагогами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: