День героїв в Івано-Франківську відзначатимуть 20 травня.
19 травня, у суботу, реконструктори будуть таборуватися у районі стадіону "Рух". У неділю о 12 годині відбудеться їхній вимарш з вулиці Чорновола до Меморіального скверу. Там відбудеться панахида, а далі о 13:30 хода за участі громадськості до парку Шевченка.
О 15 годині в парку розпочнеться реконструкція бою.
Про це від час засідання виконавчого комітету повідомив Ігор Кінаш.