Напередодні 145-ї річниці від дня народження українського письменника, новеліста Василя Стефа́ника працівники Муніципального центру дозвілля вперше провели Свято вулиці. Про це у Фейсбуці повідомила працівниця Муніципального центру дозвілля Леся Муравйова.
На захід прийшли мешканці мікрорайону, найактивнішими глядачами були діти, які брали участь у конкурсах та іграх.
Пролунали пісні у виконанні солістів МЦД: дует родини Лучко, дует "Берегиня", Марічка Боївка, Лілія Хільчук, а також вихованці продюсерського центру "Стар Тім" керівник Ірина Батюк, солістка Ірина Антоняк, Михайло Лях.