За словами Ганчака, управління торгівлі кожного тижня проводить рейди з перевірки діяльності літніх майданчиків, наразі виявлено два суб’єкти господарювання, які працюють без відповідних договорів.
Загалом дозволи на розміщення літніх майданчиків у Франківську уже отримали 112 підприємців. 84 з них уже підписали відповідні угоди з виконавчим комітетом.
За 2015 рік до міського бюджету уже надійшло понад 360 тисяч гривень від власників літніх майданчиків.