fbpx

У Франківську визначили лауреатів педагогічної премії імені Ступарика

Суспільство 16:48, 21.09, 2017

Лауреати міської педагогічної премії імені Богдана Ступарика будуть нагороджені дипломами, почесними знаками та грошовими преміями на загальноміському святі до Дня працівника освіти, котре відбудеться 27 вересня о 14.00 в обласній філармонії.

20 вересня відбулося засідання колегії Департаменту освіти та науки, на якому розглядалося питання "Про нагородження премією ім. Б. Ступарика".

За підсумками голосування лауреатами міської педагогічної премії ім. Богдана Ступарика у 2017 р. визначено:

–  Дейчаківського Ігоря Івановича, директора УГ № 1. Ігор Іванович працює у гімназії з 1993 року, вчитель історії та правознавства, з 2000 року на посаді директора. У 2007 р. увійшов до числа 100 кращих керівників шкіл України. У 2006 році гімназія стала однією зі 100 найкращих навчальних закладів держави. У 2013 році гімназія посіла 2 місце в Україні за результатами ЗНО (за версією журналу «Фокус»). У 2015-2016 рр. – 1 місце в Україні за результатами ЗНО з української мови та літератури та 2 місце за загальними результатами ЗНО. За останні роки підготував 6 переможців ІІІ етапу, 2 переможців ІV етапу Всеукраїнської предметної олімпіади, 3 переможців ІІ та 2 переможців ІІІ етапу конкурсу-захисту учнівських наукових робіт МАН. Поєднуючи обов’язки керівника гімназії з дослідницькою, пошуковою роботою історика-краєзнавця, став автором багатьох монографій, книг, статей у періодиці: «Ямниця», «Ямничани», «Єзупіль», «Копаний м’яч у Станиславові» «Юліан Романчук – педагог, громадський діяч, політик», «Д-р Микола Сабат – директор української гімназії в Станиславові», «Микола Ясінський – Льолько, легендарний бойовик УВО», «Володимир Дейчаківський – провідний діяч ОУН Станиславівщини», «Гімназіє, о наша AlmaMater! Українська гімназія в Станиславові : історія, професори, вихованці».

–  Калин Галину Миколаївну, заступника директора з навчально-виховної роботи ЗШ № 18. Загальний стаж роботи 37 років, у ЗШ № 18 – 32 роки, з яких 14 років – на посаді заступника директора з навчально-виховної роботи, здійснює загальне керівництво та організовує навчально-виховну роботу у 1-4 класах, координує роботу груп продовженого дня, відповідає за харчування учнів. Член творчої групи вчителів початкових класів міста. Одна з перших упроваджувала в навчально-виховний процес ідеї народознавства, народної педагогіки, розроблені Богданом Ступариком.

–  Завойська Надія Зіновіївна у системі освіти працює з 1983 року, на посаді керівника дошкільного навчального закладу  (ясел-садка) №10 «Катруся» – 15 років. Завойська Надія Зіновіївна  має високий рівень управлінської компетентності. Володіє знаннями щодо ефективного управління та використовує  їх у практичній діяльності. Неординарно й креативно розв’язує освітні проблеми. Застосовує інноваційні управлінські технології. Прагне сформувати педагогічний колектив з високим творчим потенціалом, а очолюваний дошкільний заклад зробити успішним і авторитетним. Завойська Н. З. – член колегії управління освіти і науки виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради (2010-2015 рр.), член творчої групи завідувачів ДНЗ міста (2014-2016 рр.), керівник опорного ДНЗ з проблеми «Особистісно орієнтований підхід до розвитку мовлення дошкільників» (2010-2013 рр.), «Поетапне впровадження інновацій з проблем підготовки дітей до навчання у школі» (2013-2016 рр.). Надія Зіновіївна організувала сучасне освітнє середовище. Педагогічний колектив дошкільного закладу ефективно реалізовує завдання з національно-патріотичного виховання, фізичного виховання, розвитку індивідуальних творчих потреб кожної дитини.

Премія імені Богдана Ступарика  щорічна педагогічна премія за заслуги в реалізації державної політики в галузі національної освіти, особистий внесок у впровадження сучасних методів навчання і виховання молоді, в забезпеченні диференційованого підходу до вихованців, виявлення їх індивідуальних особливостей, задатків, обдарувань, розкриттю здібностей, таланту, в досягненні високої результативності своєї праці, за активну громадську діяльність. Метою педагогічної нагороди є поширення передового педагогічного досвіду, розвитку педагогічної науки, покращення навчально-виховної роботи, відзначення найкращих здобутків педагогічних працівників, підтримки творчих особистостей, які вносять значний вклад у розвиток освітянської галузі міста Івано-Франківськ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: